Ana sayfa > Hakkımızda

Xiamen Yeyang taş grup önde gelen bir taş taş memleketi, Xiamen andamp bulunan 1993 yılında kurulan üreticisidir; Shuitou. 23 yılı aşkın süredir taş imalat uzman. Yeyang sadece bir şirket, 20'den fazla aileye ait fabrikalar ile bir grup değil.


1993 yılından bu yana 10'dan fazla ocakları, Castro beyaz mermer, Vermont gri mermer, siyah buz çiçek mermer, granit ve Traverten de dahil olmak üzere yatırım yaptık. Borçlu 2 şirketler andamp ticaret büyük gücü ile; 3 profesyonel ve nitelikli fabrikalar (Toplam alana sahip 60, 000 m²;), müşterilerimiz için en uygun fiyat ve en iyi en kaliteli ürünler ile mükemmel hizmet sağlamak bizim görevimizdir. Bu düzenli ortaklarımız ve müşterilerimiz ile karşılıklı büyüme son yıllarda birçok yeni müşterileri görmek için bizim büyük zevktir.

Biz birçok yeni Çinli erişimine taş ocakları mermer ve taş ocakları yüzlerce arasından seçilen en sigorta primi mermerlerin geniş seçimleri sunmaktadır. Çin ve diğer ülkelerden birçok yeni mermerler bizim yeni Mermer tabanı üzerinde 60.000 metrekarelik alanı ile listelenir. Biz müşterilerimizin farklı gereksinimleri karşılamak için yeni mermerler her türlü getirmek devam edecektir. Bize Çin'den yeni herhangi bir malzeme satın almak için gidiyoruz eğer hoş geldiniz.

Free Estimates & CAD Drawing from Yeyang Stone Factory

İhracatçı firmalarımız:
1. Xiamen Yeyang IMP andamp; Exp Co, Ltd
2. Xiamen Yiqing IMP andamp; Exp Co, Ltd

3.ENUOGROUPCO., SINIRLI.


Fabrikaları:
1. Jiangsu Yeyang taş sanayi Co, LTD (mermer plaka, kesim boyutu)


2. Fujian Yuanhong İnşaat malzemeleri A.ş., Ltd (mutfak tezgahı, Vanity Tops)


3. Shuitou Yeyang granit büyük levha Fabrikası (granit döşeme, mutfak tezgahı, Cut-için-boyut)


Aile fabrikaları:20'den fazla aileye ait fabrikalar.

Yeyang aile 20 Çin taş fabrikaları fabrikaları daha sana ihtiyacı sağlayın.


Malzemeler:
Mermer, Quartz, granit, Onyx, bazalt, Kayrak, kumtaşı, Traverten, göztaşı, yapay taş vs.


Ana Ürünler:
Mermer plaka andamp; Fayans, granit andamp; Mermer andamp; Kuvars Countertops, Vanity tops, proje kesim boyutu, taş lavabo andamp; Havzası, şömine, Mozaik, PavingStone andamp; Merdiven, sütun, heykel, Çeşme, Peyzaj taş, vb.


NedenCHooseUs?
1. rekabetçi fiyat:
Bir profesyonel üreticisi olarak, biz fiyatlarına rekabet vardır. Bu arada, 20'den fazla aileye ait fabrikalar ile yerel iyi bilinen tedarikçisi olarak biz fiyat düzenli olarak en maliyet tasarrufu, 20'den fazla ülkeye satış edilmiştir.


2. birden fazla ürün:
Ürünlerimiz içinde büyük bir değişiklik, örneğin granit, mermer, Quartz, Onyx, bazalt, Kayrak, kumtaşı, Traverten, göztaşı, Quartizite, yapay taş vb vardır. Bloklar, plaka, fayans, mutfak tezgahı, Vanity Tops, Cut-için-boyutu, taş lavabo andamp; Havzası, şömine, Mozaik, kaldırım taşı andamp; Merdiven, sütun, heykel, Çeşme, peyzaj vb fabrikamızda mevcuttur. Malzeme andamp ne tür olursa olsun; Kaç beden istiyorum, senin için bunu yapacağız.


3. kalite kontrol
Bizim sıkı kalite kontrol altında tüm ürünlerdir. Biz üstün sunmaktayız ve kaliteli ürünler temin. İnspectionof üretime başlangıcından itibaren bitmiş ürünler, biz dikkat her bilgi ve dikkatli bir şekilde herhangi bir hatalardan kaçınmak için en iyi deneyin.


4.MükemmelHizmet
Misyonumuz müşterilerimize mükemmel işbirliği sırasında tam hizmet sağlamak ve 20 yıldır böyle. Sen, müşterilerimiz ve kararlarınızı saygı duyuyoruz. Yeyang taş grubu ile ilgili endişe ve sizin için en iyi seçenek sunmayı amaçlamaktadır.


5. özel tasarım
Eğer sen lüzum belgili tanımlık belirtme bulamazsanız, lütfen bize serbestçe ulaşın. Herhangi bir özel boyut belirli gereksinimlerinize göre yapılabilir.


Biz içtenlikle bize her yeni potansiyel müşteri edilir. Biz sadece gerekli kalite uygun fiyat ile temel doğru malzeme tedarik, ama de mükemmel hizmet yolu ile yapıcı çözümler ile hızlı tepki sağlar. Çabalarımız ve destek hem sizin hem de bizi daha ileri gitmek yapar kazan-kazan iş getiriyor.


Başından sonuna kadar bizimle tatmin edecek!


Free Estimates & CAD Drawing from Yeyang Stone Factory