Ana sayfa > Hakkımızda > şirket Profili

Xiamen Yeyang Taş Grubu önde gelen taş üreticisi 1993 yılında kurulmuş olup, taşlıkta, Xiamen ve Shuitou'da bulunmaktadır. 23 yılı aşkın süredir taş imalatında uzmanlaştık. Yeyang sadece bir şirket değil, aynı zamanda 20'den fazla aileye ait fabrikaya sahip bir gruptur.


1993 yılından bu yana, Castro White Mermer, Vermont Gri Mermer, Siyah Çiçek Mermeri, Granit ve traverten de dahil olmak üzere 10'dan fazla taş ocağına yatırım yaptık. 2 ticaret şirketi ve 3 nitelikli ve profesyonel fabrika (toplam alan 60.000 m ² üzerinde;) sayesinde, büyük misyonumuz, en rekabetçi fiyat ve müşterilerimiz için en kaliteli ürünleri ile mükemmel bir servis sağlamaktır. Birçok yeni müşterinin düzenli iş ortaklarımız haline geldiğini ve son yıllarda müşterilerimizle karşılıklı büyümesini görmek bizim için büyük bir zevk.

Birçok yeni Çin mermer ocağı hizmetine sahibiz ve yüzlerce maden ocağından seçilen en çok tercih edilen mermer çeşitleri sunuyoruz. Çin'den ve diğer ülkelerden gelen birçok mermer, 60.000 metrekarelik alana sahip olan Yeni Mermer Bazımızda listelenmiştir. Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için her türlü yeni mermeri getirmeye devam edeceğiz. Çin'den yeni malzeme satın alacaksanız bize ulaşın.

Free Estimates & CAD Drawing from Yeyang Stone Factory

İhracatçı Firmalarımız:
1.Xiamen Yeyang Imp & Exp Co, Ltd
2.Xiamen Yiqing Imp & Exp Co, Ltd

3.ENUO GROUP CO., LIMITED.


Fabrikalarımız:
1.Jiangsu Yeyang Stone Industry Co, LTD (Mermer Döşeme, Kes-to-boyut)


2. Fujian Yuanhong İnşaat Malzemeleri Co, Ltd (Tezgah üstü, Vanity Tops)


3.Shuitou Yeyang Granit Büyük Levhalar Fabrikası (Granit Döşeme, Tezgah üstü, Kesim Boyu)


Aile Fabrikalarımız: 20'den fazla aileye ait fabrika.

Yeyang Aile Fabrikaları-20'den fazla Çin Taş Fabrikası İhtiyacınız olan her şeyi sağlar.


Malzemeler:
Mermer, Kuvars, Granit, Oniks, Bazalt, Kayrak, Kumtaşı, Traverten, Saraybosna, Yapay Taş vb


Ana Ürünler:
Mermer Döşeme ve Seramik, Granit ve Mermer ve Kuvars Tezgahlar, Vanity tops, Proje Kesme Boyut, Taş Evye ve Havza, Şömine, Mozaik, Parke Taş ve Merdiven, Kolon, Heykel, Çeşme, Peyzaj Stone, vb


Neden eve gidiyorsun ?
1.Competitive Fiyatı:  
Profesyonel bir üretici olarak, fiyat konusunda rekabet içindeyiz. Bu arada, 20'nin üzerinde ailenin sahip olduğu fabrikalarla yerel olarak iyi bilinen bir tedarikçi olarak, en fazla maliyet tasarruf fiyata düzenli olarak 20'den fazla ülkeye satış yapıyoruz.


2.Çoklu Ürünler:  
Ürünlerimiz Granit, Mermer, Kuvars, Oniks, Bazalt, Kayrak, Kumtaşı, Traverten, Kuvarsit, Quartizite, Yapay Taş vb Bloklar, Döşeme, Fayans, Tezgah üstü, Vanity Tops, Kes-boyutuna, Taş Evye ve Havzası, Şömine, Mozaik, Parke Taşı ve Merdivenleri, Kolon, Heykel, Çeşme, Peyzaj vb. Fabrikamızda mevcuttur. Ne tür malzeme ve ne boyutta olursanız olun, bunu sizin için yaparız.


3.Quality Kontrolü
Tüm ürünler sıkı kalite kontrolümüz altındadır. Sunduğumuz ürünlerin üstün ve kaliteli ürünler olduğunu size temin ederim. Üretimin başlangıcından bitmiş ürünlerin denetimine kadar, her detaya dikkat ediyoruz ve hatalarından kaçınmak için elimizden geleni yapıyoruz.


4. Mükemmel Hizmet
Misyonumuz, işbirliği boyunca müşterilerimize mükemmel tam hizmet sunmaktır ve bunu 20 yıldan beri yapmaktadır. Size, müşterilerimize ve kararlarınıza saygı duyuyoruz. Yeyang Stone Group, endişelerinizle ilgileniyor ve sizin için en iyi seçenekleri sağlamayı hedefliyor.


5.Müşteri Tasarımı
İhtiyacınız olan şartnameyi bulamazsan, lütfen bizimle serbestçe irtibata geçin. Özel boyutlar, özel gereksinimlerinize göre yapılabilir.


Bize ulaşmak için her yeni potansiyel müşteriyi içtenlikle selamlıyoruz. İstenilen kaliteye dayalı doğru malzemeleri size sadece rekabetçi bir fiyatla tedarik etmekle kalmayıp aynı zamanda yapıcı çözümlerle hızlı tepki vererek mükemmel hizmeti sunacağız. Çabalarımız ve desteğiniz ikimizi de daha da ileriye götüren kazan-kazan işini getirmektedir.


Başlangıçtan sonuna kadar bizimle tatmin olacaksın!


Free Estimates & CAD Drawing from Yeyang Stone Factory