Ana sayfa > Mermer Kaynağı > Tezgah standart boyutu

Standart boy

YEYANG LOGO 01.jpg

Toptan Mutfak Tezgah ve Banyo Vanity tops

Taş tezgahı, granit, kuvars ve mermer tezgahı için en popüler malzemeler haline getiren muhteşem. Aşınma göstermeden günlük kullanıma ayak uydururlar ve taktığınız gün kadar harika görünmeye devam ederler. Doğal taş malzeme ile tezgahlar size eşsiz ve çekici bir görünüm kazandırır çünkü çok farklı minerallerden oluşurlar. Tasarlanmış kuvars ile bakımda daha az zaman harcamalısınız. Hangi şekillerde olursa olsun, projeleri kusursuz hale getirmek için boydan boya öğeler sağlıyoruz. Sadece kişisel tercih var.

Süpermarket, toptancı, perakendeci için 108 "x26" boyutunda veya daha fazla ebadı olan standart tezgahlar tedarik ediyoruz.

Bir müteahhit, owener, bulider veya toptancı, perakendeci, Tarih tezgahı ne olursa olsun her ikisi de projelerinize ve işinize yardımcı olabiliriz. En üst düzey hizmetlerimizle, misafirperverlik ve çok aileli Taş tedarikçisi uzmanı olarak, sadece projeler için değil, aynı zamanda toptancılar, süper marketler ve perakendeciler için starndand taş banyo vanity tops bir sürü yapmak. Kare ve kavisli yıldız tipi tipler 22 "x25" x3 / 4 ", 22" x31 "x3 / 4", 22 "x37" x3 / 4 ", 22" x49 "x3 / 4", 22 "x61" x3 / 4 ", ect. Mevcut paket mevcuttur. Hazır tezgahlar şirketinizi, logonuzu, kelimelerinizi ve ne istediğinizi koyacaktır.


- https://www.linked-reality.com/company/11274/tr adresindeki VR Link'imizle ilgili ayrıntıları görün

【Vip Alıcılar ceo@china-stone-experts.com In Sorgulama