Özelleştirilmiş beyaz Traverten taş mozaik karolar banyo duvar tasarımı için

Özelleştirilmiş beyaz Traverten taş mozaik karolar banyo duvar tasarımı için

Ürün ayrıntıları


Beyaz Traverten Mozaik çini dekorasyon için / arka plan


Duvar Mozaik, Mermer Mozaik, granit Mozaik, taş Mozaik, dekoratif Mozaik, Duvar Mozaiği, mozaik karo taş mozaik özellikleri: Sıvı ve buharı geçirmez, standart aracıyla yüklemek için yüksek ve düşük sıcaklığa dayanıklı kolay ve malzeme taş mozaik temizlemek kolay onun eşsiz doğal deseni vardır.


Nazik ve zarif bir duygu bize ver, böylece güçlü dekoratif etkisi yoktur. Her zaman bize şaşırtıcı bir zaman dekorasyonda kullanılan verir bu yüzden taş mozaik çeşitli keskin ve desen vardır.


Ama olabilir korumak dikkatli bir şekilde ihtiyacı taş mozaik yumuşak ve kolay olması giydi.


Vasıflı işçiler ve hassas üreten kesinlikle kalite kontrol güçlü ahşap Kasalar, meslek ambalaj üretimi sırasında dikkatli bir şekilde yükleme teslimat için iyi korunmuş ve deneyimli çalışanları ile büyük müşteriler çalışma tam deneyimi var tarafından fabrikada tutturmak, de piyasa talebi ve kalite gereksinimlerini anlamak.


1.Material: Granit, mermer, Quartz taş, suni taş

2. renkler: bal Onyx, Emperador koyu / ışık, Carrara beyaz, Crystal beyaz, siyah Marquina... G654 Çin Impala siyah Padang karanlık, G562 Maple kırmızı, kaplan postu, G682 günbatımı altın, Shanxi siyah, G603, G640 Luna Pearl, G664 Bainbrook Brown, Spary beyaz... Tan Brown, Baltık Brown, tropikal Brown, Saphire Brown, Ubatuba, Kaşmir beyaz, Kashmir altın, Galaxy siyah... Kuvars taşı ve yapay taşların renkleri gerekli.

3. boyutu mevcut: merdiven: 15x15mm, 20x20mm, 25x25mm, 30x30mm, 50x50mm diğer gerekli boyutları.

4. Kalınlık: 4mm, 8mm, 1cm, 2cm veya diğer özel olarak izin verirseniz.

5. finish: Cilalı, Honed, Flamed, Eğik kesimli işlenen veya diğerleri.

6. Ambalaj: Bizim yetenekli işçiler için nihai teslimat başından itibaren sıkı kalite kontrol takip güçlü ahşap kasa. -Bak daha az: http://www.china-stone-experts.com/White-Travertine-Mosaic-Tile-for-Decoration-Background-Wall-pd587015.html#sthash.HwHLAFFO.dpuf


Sorgulama