Ucuz Yüzme Havuzu Mermer Mozaik çini mozaik fabrika

Ucuz Yüzme Havuzu Mermer Mozaik çini mozaik fabrika

Ürün ayrıntıları


Yüzme poolcoping

Normal Boyut: 300 * 300mm, 300 * 600mm, 400 * 400mm, 400 * 600mm, 600 * 600mm, 600 * 900mm

Kalınlık: 10mm, 15mm, 20mm, 30mm

Renk: siyah, mavi-gri

Yüzey kaplama:, doğal, cilalı honlanmış, bush dövülmüş.

Ürün

Yüzme Havuzu başa çıkma

Malzeme

Kayrak, göztaşı, granit, mermer

Commen boyutu

600 x 300, 400 x 400, 600x600mm. 16 ~ 20mm THK ||

Yüzey kalitesi

parlak, doğal, honlanmış, Boyutlanmış

Kenar

Bullnose, yuvarlak, düz, lamilate

MİNİMUM SİPARİŞ ADEDİ

100 m2

Paket

Furmigated ahşap kasa


Firmamız çeşitli renk granit levha, granit şeritler, granit fayans, bazalt döşeme, curbestone, kaldırım taşı, kerbstone, göztaşı, kireçtaşı, vb sağlayın.

ürün yelpazesi bulacaksınız:

Döşeme andamp; fayans
Çevre taş
Vanity tops andamp; Mutfak tezgahı
Kumtaşı andamp; kayrak
Yapay taş
Elmas kesimi
Kültür Stone
Kompozit döşeme
Mağaracılık
Kaldırıldı olarak işaretleme

Biz sürekli kalite uygun fiyat ile sunulan gibi var sözcüğü ay itibar kazanmak.

Hakkımızda:
2006 yılından bu yana birlikte dokuz yıl #39; geliştirme, granit andamp var; Roma Traverten ocağı daha fazla 10 taş ocakları ve de biz iki ticaret şirket ve üç fabrika gibi fabrika alanımızda daha fazla 60.000 m². Sadece bu artı tam 10'dan fazla fabrikalar Yeyang taş grupları aile tarafından işletilen çeşitli, biz fabrikalar da Traverten, kumtaşı, yapay taş, paver taş, heykel ürünleri ve benzeri vardır ailesi tek bir şirketiz.


Başlıca Ürünlerimiz:Granit andamp gibi taş ürünleri sunuyoruz; Mermer andamp; Kuvars Countertops, Vanity tops, mutfak andamp; Banyo tezgah üstü, büyük levha, proje kesim boyutu, çini, taş lavabo andamp; Havzası, şömine, Mozaik, kaldırım taşı andamp; Merdiven, sütun, heykel, Çeşme, öğeleri peyzaj...
Ve benzeri ve malzeme kullandığımız granit, mermer, bazaltik, Kayrak, kumtaşı, Traverten, göztaşı, Quartizite, yapay taş gibi... vb.

Neden bizi seçmelisiniz?
1. rekabetçi fiyat:
Üreticisi olarak, biz bu arada, fiyatı diğer fabrikalar yerel tanınmış profesyonel iyi destek olarak rekabet vardır. Biz 20'den fazla ülkeye düzenli olarak kritik Pazar ve en fiyat rekabetçi satış edilmiştir.

2. birden fazla ürün:
Bizim ürünleri çeşitli birden çok, granit andamp; da dahil olmak üzere Mermer andamp; Kuvars Countertops, Vanity tops, mutfak andamp; Banyo tezgah üstü, büyük levha, proje kesim boyutu, çini, taş lavabo andamp; Havzası, şömine, Mozaik, kaldırım taşı andamp; Merdiven, sütun, heykel, Çeşme, öğeleri..., çevre düzenlemesi ve benzeri. Yani, taş ne tür olursa olsun gerekir, hatta hangi arenand #39; t bizim ürün kataloğuna dahil daha sizin için çok, hangi bizim avantajlarından biridir bulabiliriz.
Biz ürünleri ve benzeri heykel fabrikalar da Traverten, kumtaşı, yapay taş, paver taş, Aile olan tek bir şirketiz.

3. kalite kontrol
Biz size sunduğumuz üstün ve kaliteli ürün olduğundan emin tüm ürünlerin kalitesi bizim kontrolümüz altında kesinlikle, bu yüzden. Üretim mamüller incelenmesi için başından itibaren hepimiz dikkatli bir şekilde herhangi bir hatalardan kaçınmak için elimizden geleni.

4. rekabet hizmet
Alma ve uzun bir süre için her türlü taş verme yapıyoruz beri biz tam hizmet sizin için sağlayabilir. Biz, bizim alıcı ve kendi kararlarını, ama saygı doesnand #39; t demek biz wouldnand #39; t sağlamak sizin için iyi telkin. Ne endişe için endişe; Ne sağlamak için biz sağlamalıdır.

5. özel tasarım
Eğer couldnand #39; t ihtiyacınız olursa, lütfen bize ulaşın özel şartname bulmak. Gereksinimlerinizi according istediğiniz belirli ürün yapabiliriz.

Bizim çaba ve bizim clientsand #39; Destek olun her zaman kazan-kazan iş istemciler arasındaki bize, bu yaptığı her iki daha ileri gitmek.
Biz içtenlikle bize yeni potansiyel müşteriler edilir, biz sadece gerekli kalite uygun fiyat ile temel doğru malzeme tedarik, değil de güzel hizmet yolu ile yapıcı çözümler ile hızlı tepki sağlar.

Başından sonuna kadar bizi tatmin edecek!.

Daha fazla iletişim bilgileri:


Bizim web sitesi: www.china-stone-experts.com

Bizim Facebook:https://www.facebook.com/yeyang.stone.manufacturers
Bizim Twitter: https://twitter.com/xmyeyangstone
Bizim Youtube:https://www.youtube.com/watch?v=ZnZUAUZB9ck
Bizim Google Blog:http://xmyeyangstone.blogspot.com/
Bizim Pinterest:https://www.pinterest.com/ChinaCountertop/

Sorgulama