Taş Mozaik Fabrikası Ürünü Beyaz Mozaik Mutfak Duvar Karosu

Taş mozaik fabrikası Ürün Beyaz Mozaik Mutfak Duvar Karosu YEYANG, inşaat binaları için doğrudan bir mozaik üreticisidir. Biz mozaik projeleri ihraç fazla 23 yıllık tecrübemiz var. Taş mozaik fabrikası Mozaik karolar ana tasarımcılar ve mimarlar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır ...

Ürün ayrıntıları

Taş mozaik fabrika Ürün Beyaz Mozaik Mutfak Duvar Karosu

 

YEYANG, inşaat binaları için doğrudan bir mozaik üreticisidir. Biz mozaik projeleri ihraç fazla 23 yıllık tecrübemiz var.

Taş mozaik fabrikası Mozaik karolar, banyo duvar ve zemin karoları, mutfak backsplash duvar karoları, otel lobileri ve resepsiyon alanları duvar ve zemin karoları, kurumsal ofis alım alanları duvar karoları gibi ana tasarımcılar ve mimarlar tarafından yaygın şekilde kullanılmaktadır.

 


Ürünler

Mutfak Duvar Tasarımları / Fikirler için Dekoratif Mozaik Fayanslar

Şartname

Sayfa ebadı: 300x300mm

yonga boyutu: 10x10mm veya 15x10mm, 20x10mm, vb.

Mozaik Özellikleri

Kolay kurulum;

Toz karşıtı, yıkanabilir

Asit dayanıklı; Alkali dayanıklı

Dayanıklı.

Paket ayrıntıları

5 Koli / Koli / Koli / Koli / Koli / Koli / Koli / Koli / Koli / Koli / Koli /

Teslimat süresi

15-30 gün sonra bir kutu depozitoyu alır.

Tedarik İmkanı

Aylık 5000 metrekare

 

YEYANG, 2003 yılından bu yana Xiamen Çin taş sektöründe bir Çin merkezli üretici ve ihracatçı bulmaktadır. Biz mermer, granit, traverten, kumtaşı, onyx.etc gibi yurtiçi ve yurtdışı taş malzemeleri tedarik etmektedir.

Başlıca ürünlerimiz: Kesim boyutlu projeler, Dış Duvar karoları, Su jeti, Döşeme, Tezgah üstü, Basamak, Parke Taşı vb.

StoneMarkt adına her zaman güvenilir kaliteyi aklımızda tutuyoruz, paketleme ve yüklemeden önce malzeme seçimi, kesme, eşleştirme ve kargoyu denetleme konularında profesyoneliz.

Müşterilerimiz çoğu ABD eyaletinin tamamını kapsamaktadır, bazıları çok güçlü şirketlerdir. Yeyang'ın MIA üyesi olduğuna ve yıllardır MSI ile çalıştığına gurur duyuyoruz. İş ortaklarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için ihracat gümrük verilerini de kontrol edebilirsiniz.


Taş mozaik fabrikamızda ürünümüz beyaz mozaik mutfak duvar karoları ile ilgileniyorsanız, bizden indirim ürünü satın alıp toptan edinebilirsiniz. 23 yılı aşkın deneyimi ile, Çin'deki profesyonel üreticilerden ve tedarikçilerden birisiniz. Gelin ve ucuz fiyat ve kalite servisimizin keyfini çıkarın.
Sorgulama