Beyaz Carrara Mermer Dekoratif İç Mekan Mozaikleri Sıcak Satış Taşı

İç Mekan Dereleri için Beyaz Carrara Mermer Mozaik Sıcak Satış taşı Beyaz Carrara Mermer Mozaik Carrara beyaz döşeme ve fayanslardan yapılır. Her bir tabaka için ortak boyutlar 300x300 mm, cips 10x10 mm'dir. Carrara beyaz mozaik bitmiş yolu genellikle cilalanmış, honlanmış, asit yıkanacak, ...

Ürün ayrıntıları

Beyaz Carrara Mermer Dekoratif İç Mekan Mozaikleri Sıcak Satış taşı

 

Beyaz Carrara Mermer Mozaik Carrara beyaz döşeme ve fayanslardan yapılır. Her bir tabaka için ortak boyutlar 300x300 mm, cips 10x10 mm'dir.

Carrara beyaz mozaik bitmiş yolu genellikle cilalanmış, honlanmış, asit yıkama vb. Ve tüm carrarra beyaz mermer her zaman iç dekorasyona uygulanır, sırt sıçraması, duvar karoları, vb. Gibi.

 

Daha fazla ürün:

Beyaz Carrara Mermer Mozaik karoların ayrıntılı açıklaması

Ürünler

Beyaz Carrara Mermer Mozaik

Yonga boyutu

300x300mm cipsli 10x10mm

Fayans şekli

kare

Kalınlık

8mm

Kağıt ebadı

300 x 300/12 * 12inch

Alan / yaprak

0.09sqm

Ağırlık / yaprak

1.4kg

takılı

parlak bitmiş

aralık

2 mm

Malzeme

Carrara beyaz mermer ve gri mermer

teslim

3-10 iş günü

paket

beyaz nötr karton ve ahşap paller

Özellikler

sıfır su emme, dayanıklı, donanıma dayanıklı, hiçbir zaman solmaz,

donmaya dayanıklı, asit ve alkali direnci

 

Hakkımızda

Mozaik, küçük fayans parçaları ile görüntüler yaratma sanatıdır. Bu, dekoratif bir sanat tekniğidir, iç dekorasyonun bir yönü veya kültürel ve manevi önemi olan bir teknik olabilir. Tüm ürünlerimiz el yapımıdır.Bizlerimiz dünya çapında müşteri portföyümüze farklı renk, ebat ve kaplamalarda (yuvarlanmış, parlatılmış, dolgulu ve honlanmış, fırçalanmış) tedarik edilmektedir. Bu ürünlerimiz uluslararası standartlara ulaşmıştır.Öncelikle çalışmak ve çeşitli tasarımlar geliştirmek için. Biz müşteri memnuniyetine odaklanmıştır. Ayrıca ürünlerimizin kalitesini garanti ediyoruz.

Yeyang Stone, kendi 3 nitelikli ve profesyonel fabrikası (toplam alan 60.000 m2 üzerinde) ve 3 ticaret şirketi, 20'den fazla aileye ait fabrika ile bir gruptur.

Mozaik'imiz ile ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

İç döşeme sıcak satış taşı için beyaz renkli karayolu mermer mozaikle ilgileniyorsanız, bizden indirim ürünü satın alıp toptan edinebilirsiniz. 23 yılı aşkın deneyimi ile, Çin'deki profesyonel üreticilerden ve tedarikçilerden birisiniz. Gelin ve ucuz fiyat ve kalite servisimizin keyfini çıkarın.
Sorgulama